Середа, 21.11.2018, 01:38
Вітаю Вас Гість | RSS

КИЇВСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

Меню сайту
Пам’ятай про Крути
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
Державні органи

Спортивні здобутки

Інформація щодо загальноосвітнього навчального закладу

«Київський спортивний ліцей-інтернат»

 

№ п/п

Назва закладу

Види спору

Досягнення

ПІБ директора

Контактна

інформація

(адреса,

телефон, e-mail)

Проблематика

1.

Загальноосвітній

навчальний заклад

«Київський

спортивний

ліцей-інтернат»

2016 рік

Кореницький

Олег

Олександрович

м.Київ, 03126

бульвар

Вацлава Гавела,46;

тел. 408 84 07

kslinet@ukr.net

 

Баскетбол

юнаки

Чемпіонат України ВЮБЛ 1999 р.н. – 4 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2000 р.н. – 8 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2000 р.н. – 2 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2001 р.н. – 3 місце

 

 

Баскетбол

дівчата

Чемпіонат України ВЮБЛ 1999 р.н. – 2 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 1999 р.н. – 3 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2000 р.н. – 3 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2001 р.н. – 3 місце

 

 

 

 

 

Волейбол

юнаки

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 1999-2000 р.н.

Група А – 2 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 1999-2000 р.н.

Група В – 7 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001-2002 р.н.

Група А – 1 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001-2002 р.н.

Група А – 7 місце

 

 

 

 

 

Гандбол

юнаки

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 1999-2000 р.н.

1 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 1999-2000 р.н.

7 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001-2002 р.н.

3 місце

Чемпіонат України «Вища ліга» – 5 місце

 

__________________________________________

 

 

 

 

 

Гандбол

дівчата

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 1999-2000 р.н.

7 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 1999-2000 р.н.

5 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001-2002 р.н.

  • 2 місце

Чемпіонат України «Стрімкий м’яч» 2002 р.н.

1 місце

Чемпіонат України «Супер ліга» – 4 місце

 

 

 

 

 

Веслування

академічне

Чемпіонат Світу серед юніорів

Гужва Жанна 2- – 11 місце

Чемпіонат Світу серед юніорів

Рогожинська Олекс-ра 2- – 11 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Ващук Марія – 12 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Гужва Жанна 2- – 6 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Рогожинська Олекс-ра 2- – 6 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Лихольот Марина 8+ – 8 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Мітліцька Аліса 8+ – 8 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Нестерук Дар′я 8+ – 8 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Семенченко Юлія 8+ – 8 місце

Кубок України серед дорослих – 1 місце –1 чол.

2 місце – 1 чол.

3 місце – 3 чол.

Особистий Чемпіонат України – 1 місце –1 чол.

2 місце – 4 чол.

3 місце – 2 чол

Командний Чемпіонат України – 1 місце –4 чол.

2 місце – 2 чол.

3 місце – 5 чол.

Чемпіонат України серед молод 1 місце –4 чол.

2 місце – 5 чол.

3 місце – 4 чол.

Чемпіонат України серед юніорів 1 місце –12 чол.

2 місце – 8 чол.

3 місце 12 чол.

Чемпіонат України серед юнаків 1 місце –10 чол.

та дівчат 2 місце –1 2чол.

3 місце –12 чол.

 

 

 

 

 

Веслування

на байдарках

і каное

Командний Чемпіонат України2 місце – 1 чол.

3 місце – 4 чол.

Чемпіонат України серед юніорів 1 місце – 3 чол.

2 місце – 5 чол.

3 місце – 3 чол.

Чемпіонат України серед юнаків 1 місце – 9 чол.

та дівчат 2 місце – 12чол.

3 місце – 7 чол.

 

 

 

 

 

Додатковий

контингент:

1. Боротьба

греко-римська

 

2. Настільний

теніс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Дзюдо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Футбол дівчата

 

 

 

5. Тхеквондо

 

 

Чемпіонат України – 2 місце - 1 чол.

 

 

Чемпіонат Європи –

Димитренко Анастасія - 7 місце

Чемпіонат України Вища ліга2 місце – 3 чол.

Кубок України – 3 місце – 2 чол.

Чемпіонат України серед молоді 1 місце – 1 чол.

2 місце – 2 чол.

Чемпіонат України серед юніорів2 місце – 3 чол.

3 місце – 3 чол.

Чемпіонат України серед

юнаків та кадетів 1 місце – 3чол.

2 місце – 1 чол.

Чемпіонат Світу U-18 –

Антіпіна Анастасія - 9 місце

Кубок Європи U-17 –

Перехрест Анастасія - 2 місце

Кубок України – 1 місце – 1 чол.

2 місце – 1 чол.

Чемпіонат України

серед дорослих – 2 місце – 2 чол.

Чемпіонат України серед молоді 3 місце – 3 чол.

Чемпіонат України U-21 1 місце – 2 чол.

Чемпіонат України U-18 1 місце –3 чол.

2 місце – 2 чол.

3 місце – 2 чол.

Чемпіонат України U-17 1 місце –6 чол.

2 місце – 2 чол.

3 місце – 2 чол.

Чемпіонат України U-16 1 місце –1 чол.

2 місце – 1 чол.

3 місце – 3 чол.

 

Чемпіонат України Вища ліга – 7 місце

Чемпіонат України U-16 3 місце

Чемпіонат України U-17 4 місце

 

 

Чемпіонат Європи серед юніорів

Носуля Максим - 1 місце

Чемпіонат України серед юніорів – 1 місце – 1 чол.

Чемпіонат України серед молоді – 5 місце – 1 чол.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 рік

 

 

 

 

 

Баскетбол

юнаки

Чемпіонат України ВЮБЛ 2000 р.н. – 8 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2001 р.н. – 3 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2002 р.н. – 5 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2003 р.н. – 2 місце

 

 

 

 

 

Баскетбол

дівчата

Чемпіонат України ВЮБЛ 2000 р.н. – 2 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2001 р.н. – 5 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2002 р.н. – 1 місце

Чемпіонат України ВЮБЛ 2002 р.н.

(Вікова категорія 2001) – 2 місце

 

 

 

 

 

Волейбол

юнаки

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2000 р.н.– 3 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001 р.н.5 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2000 р.н.– 1 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001 р.н.7 місце

 

 

 

 

 

Гандбол

юнаки

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2000 р.н.

5 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001 р.н.

3 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2002 р.н.

2 місце

 

 

 

 

 

Гандбол

дівчата

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2000 р.н.

5 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2001 р.н.

5 місце

Чемпіонат України «Дитяча ліга» 2002 р.н.

3 місце

 

 

 

 

 

Веслування

академічне

Чемпіонат Світу серед юніорів

Ващук Марія – 10 місце

Чемпіонат Світу серед юніорів

Гужва Жанна 4- – 10 місце

Чемпіонат Світу серед юніорів

Нестерук Дар′я 4- – 10 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Ващук Марія – 12 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Гужва Жанна 2- – 12 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Мітліцька Аліса 2- – 12 місце

Кубок України серед дорослих – 1 місце –1 чол.

2 місце – 2 чол.

3 місце – 3 чол.

Особистий Чемпіонат України – 1 місце –1 чол.

2 місце – 1 чол.

3 місце – 2 чол

Командний Чемпіонат України – 1 місце –5 чол.

2 місце – 2 чол.

3 місце – 2 чол.

Чемпіонат України серед молоді 1 місце –6 чол.

2 місце – 4 чол.

3 місце – 4 чол.

Чемпіонат України серед юніорів 1 місце –10 чол.

2 місце – 10чол.

3 місце 12 чол.

Чемпіонат України серед юнаків 1 місце –13 чол.

та дівчат 2 місце –10чол.

3 місце –12 чол.

 

 

 

 

 

Веслування

на байдарках

і каное

Чемпіонат Європи серед юніорів

Багно Діана С-1 – 9 місце

Чемпіонат Європи серед юніорів

Щупак Аліна С-4 – 9 місце

Командний Чемпіонат України2 місце – 2 чол.

3 місце – 2 чол.

Чемпіонат України серед юніорів 1 місце – 5 чол.

2 місце – 8 чол.

3 місце – 3 чол.

Чемпіонат України серед юнаків 1 місце – 10чол.

та дівчат 2 місце – 14чол.

3 місце – 8 чол.

 

 

 

 

Виконавець Тімко О.А.

Тел. 408 24 18; 096 582 64 31

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів