Середа, 21.11.2018, 01:53
Вітаю Вас Гість | RSS

КИЇВСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

Меню сайту
Категорії розділу
Пам’ятай про Крути
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
Державні органи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Профспілковий урок - 2013

«В єдності наша сила» - саме такою була тема профспілкового уроку,  який провів вчитель історії та правознавства Олександр Гук 25 квітня у Київському спортивному ліцеї-інтернаті, розташованому у Солом’янському районі.

Від самого початку уроку учні перейнялися обговоренням запропонованої теми, адже школярі у ліцеї незвичайні. Головне завдання ліцею - не лише здобуття вихованцями закладу повної загальної середньої освіти,  але й виховання та навчання талановитих, спортивно обдарованих, фізично розвинених учнів –патріотів своєї Держави, спроможних представляти Україну на міжнародних змаганнях найвищого рівня. Закладу затверджено спортивну спеціалізацію саме з командних видів спорту – баскетболу, волейболу, гандболу, веслування академічного, веслування на байдарках та каное – для яких солідарність, згуртованість, єдність, об’єднання зусиль для досягнення мети мають велике значення.

Висвітлюючи протягом уроку розвиток профспілкового руху у світі, широко використовуючи конкретні приклади з життя профспілок  світу, України, Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, ефективно застосовуючи технічні засоби навчання, спираючись на власний життєвий досвід,  вчитель, разом із своїми вихованцями, послідовно збагачували переконання, що саме спільні зусилля, робота в команді, солідарні дії на результат можуть бути запорукою успіху в будь-якій сфері діяльності – на виробництві, у громадській роботі, політиці, спорті. І саме Профспілка, як найбільш масова громадська організація, здатна об’єднати людей для захисту своїх прав та інтересів.

На уроці були присутні головний спеціаліст департаменту розвитку профспілкового руху Федерації профспілок України Лариса Ровчак, заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Геведзе, голова Солом’янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Марочко, голова первинної профспілкової організації ліцею Віра Бєлік, які також долучилися до обговорення та до спілкування з учнями.

Під час обговорення уроку директор ліцею Олег Кореницький, заслужений тренер України, продемонстрував гостям численні нагороди закладу та повідомив, що за підсумками оцінювання спортивної роботи спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю ліцей традиційно посідає І місце серед спортивних ліцеїв України.

Нехай проведений профспілковий урок стане ще однією цеглинкою у становленні юних громадян, гартуванні характеру справжніх переможців, майбутніх чемпіонів!


Більш детальна інформація на сайті Київської профспілка працівників освіти і науки:

 

http://profspilka.kiev.ua/publikacii/novyny/2868-v-yednost-nasha-sila-devz-maybutnh-chemponv.html

Категорія: Мої статті | Додав: guknet (31.10.2013)
Переглядів: 215 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук