Вівторок, 29.09.2020, 13:24
Вітаю Вас Гість | RSS

КИЇВСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

Меню сайту
Пам’ятай про Крути
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
Державні органи

Місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня 2018р. в ЗНЗ «Київський спортивний ліцей – інтернат»  бібліотекарем  Байбуз М.В. було проведено Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини" (до 100-річча від дня народження В.О. Сухомлинського).

Для учнів ліцею було створено книжкову виставку«Василь Сухомлинський – «Серце віддаю дітям»». Також для залучення ліцеїстів до читання, бібліотекар  презентувала учням книги художньої та наукової літератури,  довідники, словники, енциклопедії.

Протягом місячника для учнів ліцею були  проведені вікторини, виховні заходи, екскурсія.

                                               

Для бібліотекаря було важливим створити атмосферу зацікавленості, щоб водночас донести до дітей потрібну інформацію. Цю мету було досягнуто, оскільки діти покидали бібліотеку, сповнені емоцій та бажання відвідати її ще не раз.

Для учнів 8-х класів було організовано екскурсію до дитячої бібліотеки імені Вершигори. Працівники бібліотеки провели екскурсію бібліотекою, презентували літературу. Також переглянули фільм про життя та творчість видатного педагога Василя Сухомлинського. Під час екскурсії діти отримали масу задоволення, записалися до читацького залу.

                                                

Для учнів 9-х класів  було проведено вікторину«Книга – твій друг». З метою формування в учнів зацікавленості до книги, бібліотеки, читання, отримання різноманітних знань. Вчити учнів використовувати надбані знання; підсилити інтерес до читання та виховувати бережливе ставлення до книги.

З учнями 10-х класів бібліотекарем було проведено виховний захід «Літературний калейдоскоп». За мету якого покладено розширити уявлення дітей про специфіку читання художньої літератури, дати поняття про повільне читання. Розвивати  стійкий інтерес до читання художніх книг, підтримувати цікавість до читання в час дозвілля. Навчати свідомо ставитись до пошуку інформації в різних джерелах. Виховувати бережливе ставлення до надбань людської думки, втілених у книзі та виховувати пошану до бібліотеки як зібрання книжкових скарбів.

         З учнями 11-х класів було проведено бібліотечний урок «Криниця людської мудрості В. О. Сухомлинського». Презентовано фільм «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського».

                                                                                    

Завдання яких було познайомити учнів з видатним педагогом, людиною, що все своє життя віддав школі, дітям, педагогіці.

         Знову перегорнути творчу повчальну спадщину, що є невід’ємною складовою у вихованні підростаючого покоління. Виховання доброти між дітьми, як заповідав Великий педагог, також почуття поваги до старшого покоління, працелюбність, любов до рідної землі на матеріалах творів Василя Сухомлинського.

Розвивати вміння цінувати думки товаришів, чуйність, вміння бачити і творити красиве, робити висновки та узагальнення, висловлювати свої думки в логічній послідовності.

                                                                                         

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів