Вівторок, 29.09.2020, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS

КИЇВСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

Меню сайту
Пам’ятай про Крути
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
Державні органи

Правила прийому учнів

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ УЧНІВ ДО ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ»

 

 

Учнівський склад загальноосвітнього навчального закладу «Київський спортивний ліцей-інтернат» комплектується із спортивно обдарованих дітей, підлітків, які проживають переважно в даному регіоні та пройшли попередню підготовку в дитячо-юнацьких спортивних школах, спеціалізованих дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву, інших дитячо-юнацьких спортивних закладах, які є членами збірних команд міста Києва, та в резерві, кандидатами, або членами національних збірних команд України..

Для відбору та прийому учнів у ЗНЗ «КСЛІ» створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора.

Учні приймаються на конкурсній основі. Обов’язковою умовою для абітурієнтів при вступі до навчального спортивного закладу є поглиблений медичний огляд, результати якого можуть бути підставою для відмови у їх зарахуванні.

Абітурієнти здають вступні нормативи з спецпідготовки з обраного виду спорту та повинні мати спортивну кваліфікацію яка відповідає типовому навчальному плану з видів спорту затвердженого Міністерством освіти і науки України Міністерством сім’ї, молоді та спорту.

Учні ЗНЗ «Київський спортивний ліцей-інтернат» можуть належати до основного або додаткового контингенту. Основний контингент складається з учнів спортивних відділень навчального закладу, а додатковий контингент формується з числа зарахованих до складу національних збірних команд України різних вікових груп спортсменів, які займаються видами спорту, з якого в ЗНЗ «КСЛІ» не створено спортивного відділення – за направленнями на навчання Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва.

Зарахування учнів до ліцею здійснюється за наказом директора ліцею на підставі рішення приймальної комісії, до 1 вересня. При вступі надаються: - заява батьків або осіб які їх замінюють;

- письмове клопотання вчителя-тренера з виду спорту;

- учень повинен подати до приймальної комісії паспорт (або свідоцтво про народження);

- ідентифікаційний номер;

- документ про наявний рівень освіти – особову справу (в 10 клас – свідоцтво про базову загальну середню освіту);

- характеристику;

- медичні довідки встановленої форми;

- довідку з місця проживання;

- довідку з місця роботи батьків;

- залікову, кваліфікаційну книжку спортсмена.

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів